G2A.COM to największy na świecie i najszybciej rozwijajacy się marketplace z cyfrową rozrywką, na którym ponad 30 milionów ludzi ze 180 krajów kupiło już ponad 100 milionów cyfrowych przedmiotów. Użytkownicy mogą wybierać spośród ponad 75 000 ofert cyfrowych, w tym gier, DLC, przedmiotów w grach, a także tych niezwiązanych z grami, takich jak karty podarunkowe, subskrypcje, oprogramowanie, e-learning. Na platformie swoje oferty wystawiają sprzedawcy z całego świata. G2A.COM jest liderem w dziedzinie bezpieczeństwa online, nagrodzonym prestiżową amerykańską nagrodą CNP obok takich firm jak Microsoft, Barclay's Bank i First Data.

Dołącz do G2A.COM jako Senior/ Middle SEM Specialist, jeśli PM’axy nie są dla Ciebie czarną magią, wiesz, że dobór assetów to nie są żadne zaklęcia, nic co zautomatyzowane nie jest Ci obce, a wyścig z konkurencją nakręca Cię pozytywnie do działania.

Mamy najnowsze rozwiązania technologiczne pod Digital Marketing i globalny marketplace, które zagwarantują, że danych Ci nigdy nie zabraknie, a Twoja przestrzeń do wykazania się będzie nieograniczona.

Nie oczekujemy, że będziesz wszystko umieć, bo tych zabawek mamy sporo, działamy od „twardego perfo” po „awareness” i chętnie Cię wesprzemy we wdrożeniu w nowe obszary. Musisz tylko mieć to coś co sprawia, że każde nowe zadanie to nie problem, lecz pasjonujące wyzwanie, któremu wspólnie stawimy czoła. Side questów będzie dużo, główny wątek ma wysoki poziom trudności, ale chcemy wzmocnić naszróżnorodny team, który żadnych kampanii się nie boi.

Świetnie pasujesz na to stanowisko, jeśli:

  • Posiadasz co najmniej 2 lata doświadczenia z Google Ads
  • Posiadasz co najmniej rok doświadczenia z Google Merchant Center
  • Posiadasz doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowego e-commerce
  • Posiadasz dobrze rozwinięte zdolności analityczne z portfolio obejmującym stworzone kampanie i stosowanie odpowiednich metod mierzenia skuteczności
  • Posiadasz wiedzę na temat Google Marketing Platform, w szczególności Search Ads 360
  • Posługujesz się językiem angielskim co najmniej na poziomie B2
  • Potrafisz się przejrzyście komunikować w zakresie prowadzenia kampanii Google Ads
  • Potrafisz zarządzać twoim dziennym, tygodniowym i miesięcznym grafikiem, w tym codziennymi alertami oraz analizą i raportowaniem stanu kampanii

Dodatkowymi atutami będą:

  • Doświadczenie z globalnymi i międzynarodowymi kampaniami i strukturami kont
  • Doświadczenie z Tableau lub podobnymi platformami z perspektywy użytkownika końcowego
  • Doświadczenie w tworzeniu raportów Looker
  • Doświadczenie z GA4 jako marketingowym narzędziem raportowania, zwłaszcza w zakresie atrybucji konwersji

Twoje obowiązki:

  • Tworzenie kampanii Google Ads, w tym w kategoriach Shopping, Search, Performance Max, Discovery
  • Raportowanie wyników i optymalizacja na podstawie sprzedaży oraz ROI
  • Wdrażanie nowych kampanii we współpracy z zespołem Commercial
  • Monitorowanie oraz analiza wydajności kampanii
  • Śledzenie zmian w algorytmach wyszukiwarek i odpowiednie dostosowywanie strategii

Dlaczego warto do nas dołączyć:

  • Możesz pracować hybrydowo i/lub zdalnie
  • Będziesz brać udział w wielu działaniach związanych z Performance Marketingiem oraz Brand Awareness
  • Będziesz mieć możliwość rozwoju i realny wpływ na rozwój rynku amerykańskiego i europejskiego
  • Otrzymasz niezbędne narzędzia pracy, takie jak laptop i/ lub telefon
  • Możemy udostępnić i przesłać do Twojego domowego biura wybrane przez Ciebie sprzęty ergonomiczne i elektroniczne takie jak podnóżki, piłki do siedzenia przy biurku, fotel i podpórkę pod plecy, monitor, podkładkę pod mysz, stację dokującą, mysz, klawiaturę i słuchawki
  • Dbamy o work life fit i well-being naszego zespołu
  • Dajemy możliwość realizacji własnych pomysłów i je doceniamy
  • Wspieramy rozwój kompetencji, umożliwiamy udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
  • Działamy w oparciu o wartości DEI - Diversity, Equity & Inclusion (różnorodność, równość i włączenie)
  • Wspieramy inicjatywy oddolne, angażujemy wspólnie się w działania charytatywne
  • Mamy wartościowe benefity, takie jak welome pack, vouchery do platformy Worksmile (co miesiąc wszyscy G2Anians dostają pakiet 200 punktów o wartości 200 zł, które mogą przeznaczyć na wiele usług i produktów znanych marek, dostępnych na platformie), opiekę medyczną, kartę Multi Sport, możliwość udziału w szkoleniach wewnętrznych, zewnętrznych oraz konferencjach branżowych i wiele innych.

Benefity

Kultura organizacyjna

  • Pakiet powitalny
    Pakiet powitalny
  • Elastyczne godziny pracy
    Elastyczne godziny pracy
  • Brak dress code'u
    Brak dress code'u
  • Praca zdalna lub hybrydowa
    Praca zdalna lub hybrydowa

Rozrywka

  • System kafeteryjny - Worksmile
    System kafeteryjny - Worksmile

Rozwój

  • Szkolenia zewnętrzne
    Szkolenia zewnętrzne
  • Szkolenia wewnętrzne
    Szkolenia wewnętrzne

Sport & Wellness

  • Ubezpieczenie na życie
    Ubezpieczenie na życie
  • Drużyny sportowe G2A
    Drużyny sportowe G2A
  • Opieka medyczna w Lux Med
    Opieka medyczna w Lux Med