G2A.COM to największy na świecie i najszybciej rozwijający się marketplace z cyfrową rozrywką, na którym ponad 30 milionów ludzi ze 180 krajów kupiło już ponad 100 milionów cyfrowych przedmiotów. Użytkownicy mogą wybierać spośród ponad 75 000 ofert cyfrowych, w tym gier, DLC, przedmiotów w grach, a także tych niezwiązanych z grami, takich jak karty podarunkowe, subskrypcje, oprogramowanie, e-learning. Na platformie swoje oferty wystawiają sprzedawcy z całego świata. G2A.COM jest liderem w dziedzinie bezpieczeństwa online, nagrodzonym prestiżową amerykańską nagrodą CNP obok takich firm jak Microsoft, Barclay's Bank i First Data.

Dołącz do naszego zespołu jako Customer Success Specialist i weź udział w tworzeniu wyjątkowego doświadczenia klienta. Szukamy osób, które czerpią satysfakcję  z obsługi klienta na najwyższym poziomie, i potrafiąlubią ciekawe wyzwania i wykazuja się profesjonalizmem nawet w najbardziej dynamicznych sytuacjach. Jeśli posiadasz doskonałe umiejętności komunikacyjne, jesteś osobą empatyczną i nastawioną na szukanie najlepszych rozwiązań, to ta rola jest dla Ciebie.

Oferujemy świetną atmosferę, atrakcyjne możliwości rozwoju i bieżące wsparcie w codziennych wyzwaniach. Dołącz do naszego zgranego zespołu i razem zapewnijmy naszym klientom i klientkom najlepsze wsparcie.

Świetnie pasujesz do tej roli jeśli:

  • Masz minimum dwa lata doświadczenia w obsłudze klienta, wsparciu sprzedaży lub telemarketingu
  • Posiadasz znakomite umiejętności komunikacyjne
  • Twoja znajomość języka angielskiego jest na poziomie minimum B2, zarówno w mowie jak i w piśmie
  • Potrafisz podejść do klienta w kreatywny i innowacyjny sposób i jesteś nastawiony_a na szukanie rozwiązań
  • Potrafisz szybko i skutecznie reagować na nowe wyzwania
  • Jesteś otwarty_a na pracę zmianową od poniedziałku do niedzieli
  • Jesteś osobą nastawioną na udaną współpracę zespołową

Twoje obowiązki:

  • Dbałość o satysfakcję klientów i klientek oraz zapewnianie im profesjonalnego wsparcia
  • Rozwiązywanie wniosków zgłaszanych przez klientów i klientki oraz zapewnianie im potrzebnego wsparcia związanego z naszym serwisem i produktami
  • Odpowiedzialność za skuteczną komunikację z klientami_tkami i proponowanie najlepszych rozwiązań problemów
  • Dbałość o dobry wizerunek firmy wśród klientów_tek
  • Odpowiedzialność za odpowiadanie na maile i zgłoszenia klientów_tek
  • Koordynowanie działań z osobami z innych działów w zależności od zapotrzebowania

Dlaczego warto do nas dołączyć:

  • Możesz pracować hybrydowo i/lub zdalnie
  • Otrzymasz niezbędne narzędzia pracy, takie jak laptop i/ lub telefon
  • Możemy udostępnić i przesłać do Twojego domowego biura wybrane przez Ciebie sprzęty ergonomiczne i elektroniczne takie jak podnóżki, piłki do siedzenia przy biurku, fotel i podpórkę pod plecy, monitor, stację dokującą, mysz, podkładkę pod mysz, klawiaturę i słuchawki
  • Dbamy o work life fit i well-being naszego zespołu
  • Dajemy możliwość realizacji własnych pomysłów i je doceniamy
  • Wspieramy rozwój kompetencji, umożliwiamy udział w licznych szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych w ramach Manager’s Academy oraz programu G2A for Learning & Development & Well-being. Działamy w oparciu o wartości DEI - Diversity, Equity & Inclusion (różnorodność, równość i włączenie)
  • Wspieramy inicjatywy oddolne, angażujemy wspólnie się w działania charytatywne
  • Mamy wartościowe benefity, takie jak welcome pack, vouchery do platformy Worksmile (co miesiąc wszyscy G2Anians dostają pakiet 200 punktów o wartości 200 zł, które mogą przeznaczyć na wiele usług i produktów znanych marek, dostępnych na platformie), opiekę medyczną, kartę Multi Sport, możliwość udziału w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych oraz konferencjach branżowych i wiele innych

Benefity

Kultura organizacyjna

  • Pakiet powitalny
    Pakiet powitalny
  • Elastyczne godziny pracy
    Elastyczne godziny pracy
  • Brak dress code'u
    Brak dress code'u
  • Praca zdalna lub hybrydowa
    Praca zdalna lub hybrydowa

Rozrywka

  • System kafeteryjny - Worksmile
    System kafeteryjny - Worksmile

Rozwój

  • Szkolenia zewnętrzne
    Szkolenia zewnętrzne
  • Szkolenia wewnętrzne
    Szkolenia wewnętrzne

Sport & Wellness

  • Ubezpieczenie na życie
    Ubezpieczenie na życie
  • Drużyny sportowe G2A
    Drużyny sportowe G2A
  • Opieka medyczna w Lux Med
    Opieka medyczna w Lux Med