4800698002

Opis stanowiska i obowiązków:

Wyobraź sobie dwa miejsca: Pierwsze, to szybko rozwijający się Marketplace z globalnym zasięgiem i milionami klientów. Drugie, to świat, w którym chciałby się znaleźć każdy gracz i geek, bo na wyciągnięcie ręki ma wszystko co lubi. Tak naprawdę oba te zdania opisują jedno miejsce – naszą firmę. Tyle, że pierwsze przed twoim zatrudnieniem, a drugie po.

  • Twoim głównym zadaniem będzie transformacja tego pierwszego w to drugie
  • Dbanie, by każda część naszej organizacji była na bieżąco z wizją i strategicznym kierunkiem rozwoju firmy. Rozumiała to, gdzie zmierzamy oraz jak mogą brać w tym udział
  • Będzie to wymagało odnalezienia się w strukturze firmy, poznanie wszystkich działów oraz najważniejszych interesariuszy
  • Wpływanie na to jak firma komunikuje się wewnętrznie
  • I pamiętanie o tym, że poza tym co się mówi, ważne jest też to co się widzi i czuje. Do przekształcenia jest więc analogowa i cyfrowa przestrzeń, w której pracujemy
  • Propagacja informacji w całej firmie
  • Życie roadmapą firmy i utrzymanie komunikacji firmowej

Wymagane umiejętności:

  • Jesteś chodzącą definicją bycia graczem i geekiem. Popkulturą posypujesz codziennie musli
  • Znasz i rozumiesz takie kategorie produktowe jak: gry komputerowe, gry planszowe, merch czy sprzęt dla graczy. Na pytanie o ulubioną platformę do grania odpowiadasz: Tak
  • Potrafisz o tym wszystkim mówić tak, że zarażasz innych
  • Ogarniasz Employer Branding lub masz do niego wrodzony talent
  • Jesteś samodzielny, wiesz co robić bez mikrozarządzania i masz masę inicjatywy. Gdyby życie było grą, w CV miałbyś perk: Lone Wolf
  • Jesteś ekstrawertykiem i lubisz wszystkich ludzi (albo świetnie udajesz). Jeśli jednak jesteś introwertykiem, ale i tak nie boisz się kontaktu i wiesz, że wszędzie wejdziesz i z każdym się dogadasz – super. Pół-ogrem łotrzykiem też da się grać
  • Jesteś kreatywny. Nie mamy do tego miary więc musisz nam to jakoś udowodnić
  • To stanowisko wymagające wysokich umiejętności komunikacyjnych. Musisz mieć gadane i pisane
  • A po angielsku powinieneś mówić tak minimum 7/10

Jeśli dodatkowo masz te kompetencje, lądujesz na początku kolejki:

  • Doświadczenie w Employer Brandingu
  • Wcześniejsza praca w korporacji liczącej ponad 200 pracowników
  • Udało Ci się samodzielnie zbudować społeczności liczącą minimum 100 członków w skali micro (np. klany, organizacje, stowarzyszenia) albo 10.000 w skali makro (grupy, fanpage, etc.)

Gdzie znalazłeś naszą ofertę

Wyrażam dobrowolną zgodę na przetrwanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych oraz w formularzu aplikacyjnym na stronie https://www.g2a.co/careers dla celów rekrutacji prowadzonej przez G2A.COM Limited z siedzibą w Hongkongu. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie do wglądu do moich danych, ich poprawienia oraz usunięcia.

Wyrażam dobrowolną zgodę na przetrwanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych oraz w formularzu aplikacyjnym na stronie https://www.g2a.co/careers dla celów rekrutacji prowadzonej aktualnie i w przyszłości przez G2A.COM Limited z siedzibą w Hongkongu. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie do wglądu do moich danych, ich poprawienia oraz usunięcia.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, 2281, z 2016 r. poz. 195, 677).

Recruter