5338988002

G2A.COM jest globalnym marketplacem skierowanym dla graczy i geeków.
Po więcej informacji o firmie zapraszamy na naszą stronę: https://www.g2a.co/

Projekt
G2A.COM bazuje na wymianie produktów cyfrowych, takich które podejrzane osoby mogą wykorzystywać do różnego rodzaju oszustw. W związku z tym od kilku lat rozwijamy własny system odpowiedzialny za szeroko pojęty fraud prevention, który pozwala monitorować transakcje oraz blokować te niewłaściwe.
Aktualnie rozwijamy dwa osobne projekty. Jeden (PHP) rozwijany już od kilku lat, gdzie głównie skupiamy się na maintenance i drobnych poprawkach. Natomiast większość czasu spędzamy nad nowym projektem, który stopniowo przejmuje funkcjonalności swojego poprzednika. Tutaj zdecydowaliśmy się na podejście mikroserwisowe (uruchamiane na platformie kubernetes), gdzie mamy duży wpływ na to z jakich technologii korzystamy oraz możemy skupiać się na rozwiązaniu problemu za pomocą odpowiedniego narzędzia.
Są to projekty, które powstają już od pewnego czasu i będą rozwijane przez kolejne lata. Przykładamy dużo uwagi do jakości wytwarzanych rozwiązań oraz tego jak łatwo będzie wszystko utrzymać oraz rozbudowywać.

Zespół
Obecnie zespół jest pięcioosobowy: Frontend, trzech Backendowców i Team Leader. Pracujemy również bardzo blisko z Product Ownerem, który działa od strony biznesowej, ustala priorytety i pomaga planować naszą pracę długoterminowo.

Jak pracujemy
Pracę pierwsze osoby rozpoczynają przed 7:00, a ci co lubią pospać kończą o 18:00. Nie ma również problemów jak potrzebujesz wyjść wcześniej, i odrobić kilka godzin w inny dzień.
Pracujemy w Scrumie i mamy szereg spotkań: codzienne daily, raz na 2 tygodnie: retrospekcja, review i planowanie. Raz w tygodniu spotykamy się, aby przygotować nowe zadania.
Kładziemy duży nacisk na odpowiedzialność zespołową. Szukamy osoby, która chce się zaangażować i pomóc nam w rozwijaniu produktu. Nie mamy przypisanych osób, które powinny zrealizować daną funkcjonalność, jest lista rzeczy, którymi zajmujemy się wspólnie.
W zespole nie mam testera, cały zespół angażuje się w sprawdzanie zmian innych osób.
Piszemy testy jednostkowe oraz testy e2e / integracyjne (Codeception i Cypress).

Nadchodzące wyzwania
Powoli wychodzimy z fazy MVP projektu, który działa już w pełni produkcyjnie. W najbliższym czasie chcemy skupić się na optymalizowaniu, stabilności i łatwym skalowaniu naszych mikroserwisów.
Dążymy do tego, aby nowe wersje wydawać jak najczęściej, i jak najbardziej skracać czas od rozpoczęcia prac nad zadaniem, do jego uruchomienia na produkcji.
Najwęższym wyzwaniem, które wprowadzi nowe technologie do zespołu to tematy związane z AI. Jest to technologia, która bardzo dobrze wpasowuje się w nasz projekt.

Twoje obowiązki

  • Tworzenie nowych funkcjonalności i mikroserwisów
  • Utrzymywanie i optymalizacja istniejących serwisów
  • Praca nad podwyższaniem SLA produktu
  • Testowanie swoich zmian i tego co zrobili inni
  • Pisanie i utrzymywanie testów automatycznych
  • Utrzymywanie dokumentacji (funkcjonalnej i API)
  • Wspólnie z zespołem planowanie i przygotowywanie zadań do realizacji

Czego oczekujemy
Szukamy osoby ambitnej i otwartej na wiedzę, która będzie chciała poznać technologie i narzędzia jakie wykorzystujemy w zespole oraz te dopiero wdrażane.

  • 2+ lata doświadczenia jako programista (PHP, JS lub Go)
  • Doświadczenie z relacyjnymi (PostgreSQL) i nie relacyjnymi (Redis lub MongoDB) bazami danych
  • Praca nad asynchroniczną architekturą projektu (RabbitMQ)
  • Umiejętność pracy z GIT
  • Doświadczenie w pracy z systemami CI i CD (Jenkins)
  • Znajomości angielskiego umożliwiająca pisanie dokumentacji i komunikację w formie pisanej

Mile widziane:

  • PHP Framework Lumen
  • Praca z systemami wysokiej dostępności (High availability)
  • Praca z kontenerami – Docker Kubernetes
  • W wykorzystaniu JavaScriptu, bez wykorzystania żadnych frameworków – Vanilla JS
  • Relacyjnymi bazami danych – Neo4j
  • Pisaniem testów PHPUnit/Codeception/Cypress
  • Wszystko co po przeczytaniu opisu wydaje Ci się, ze może pomóc

Gdzie pracujemy
Obecnie pracujemy w domach.
Wdrażamy również model hybrydowy z częściową pracą z domu oraz z jednego z naszych biur: w Rzeszowie, Krakowie lub Warszawie. Praca w pełni zdalna również jest możliwa.

Benefity

  • Wewnątrzfirmowa wymiana wiedzy
  • Zewnętrzne szkolenia i warsztaty
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport
  • Dostęp do platformy z benefitami Motivizer
  • Zniżki i promocje u naszych partnerów
  • Dostęp do siłowni, sauny i gamesroomu w naszym Rzeszowskim biurze

Jak wygląda rekrutacja
Rekrutujemy w pełni zdalnie.
Jak tylko wyrazisz chęć współpracy z nami, cały proces rozpocznie się od rozmowy telefonicznej z Kasią z teamu Talent Acquisition.
W kolejnym etapie zaprosimy Cię na rozmowę techniczną.
Porozmawiasz online z Team Leaderem zespołu – czas trwania spotkania to 1,5h.
Następny krok: decyzja i feedback.
Ostatni etap: zatrudnienie i współpraca.

Technologies we used:

Technology image

    How did you hear about us?

    I confirm that I have read the information available here about the processing of job candidates’ personal data referred to in the advertisement for the position for which I am applying. I consent to processing my personal data contained in the application documents that I have sent for the essential requirements of the recruitment process by the companies from G2A Group. I have the right to withdraw my consent at any time. Withdrawal of consent will not affect the lawfulness of the processing that was carried out on the basis of such consent before its withdrawal.

    I consent to processing my personal data contained in the application documents that I have sent for future requirements of the recruitment process by the companies from G2A Group. I have the right to withdraw my consent at any time. Withdrawal of consent will not affect the lawfulness of the processing that was carried out on the basis of such consent before its withdrawal.

    Your consent may be withdrawn at any time by sending an e-mail to iod@g2a.com. Withdrawal of consent will not affect the lawfulness of the processing that was carried out on the basis of such consent before its withdrawal.

    Recruter